THE SENSE DE LUXE HOTEL

Side'ye farklı bir kalite ve "Deluxe" anlayışı ile yeni bir soluk getiren ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile konforlu bir tatil sunan The Sense Deluxe 5* 38.500 m2'lik alan üzerine kurulmuştur. Otelimiz yüksek konumu ile size masmavi bir Akdeniz manzarası ve modern yaşam ile zengin tarihin iç içe geçmiş olduğu bir bölgede, yenilikçi tasarımın hâkim olduğu 374 oda ile 2014 yılında kapılarını açmıştır.

Doğanın tüm renklerinin ve güzelliklerinin bir arada bulunduğu, kilometrelerce uzanan ince kumlu sahilinde ,dalgaların melodisini içinizde hissedin yeşilin ve mavinin büyüsüne kapılın. Geniş alışveriş imkânı sunan Kumköy merkezi 1 km, tarihi Side limanı 4 km, Antalya havalimanı ise 70 km mesafededir.

Melodiyi Hissedin

Doğanın tüm renklerini bir arada bulabileceğiniz ayrıcalıklı bir tatil ile, The Sense Delux'te dalgaların melodisini hissedin.

Odalar

The Sense Delux Hotel, Standart, Junior Suite, Suite, Dublex Aile Odası ve Havuz Suite oda tipleriyle birbirinden farklı, beklenti ve ihtiyaca özel konaklama sağlıyor.

Standart Oda

27 m2

Saflığın ve temizliğin simgesi beyaz renk , özel tasarımı ve mükemmel dizaynı ile The Sense Deluxe tesisimizin odalarında bir kez daha can buluyor. Son teknoloji ürünlerle donatılan odalarımız fayans ve özel tasarım halısı ile yeni tatil adresiniz olacak.

Detaylı Bilgi

Junior Suite

37 m2

Junior Suite odalarımız geniş ve konforlu alanı ile, Akdeniz in incisi Side nin mükemmel güzelliğini yansıtacak şekilde rahatınız için dizayn edildi.

Detaylı Bilgi

Suite

50 m2

Konaklamanın Akdeniz esintisi kadar güzel olduğu havuz manzarasına sahip süit odalarımızda tatil anlayışınız lüks ile yer değiştirecek.

Detaylı Bilgi

Havuz Suite

27 m2

Muhteşem dekorasyonu ve kendine has özel havuzu ile havuz suite odalarımız sizlere gerçek konforu sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Dublex Aile Odası

45 m2

The Sense Deluxe tesisimizin gözde odalarından olan Dublex Aile odalarımız, otelimizin en üst katında, deniz ve ya kara manzaralı olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Detaylı Bilgi

Konum

Bingeşik Mevkii 07330
Side/Manavgat/Antalya

Tel: +90 (0) 242 753 30 90
Fax: +90 (0) 242 753 30 93
Email: [email protected]